Kontakty

Základní škola Šindlovy Dvory

  • Poštovní adresa: Šindlovy Dvory 40, 370 01 České Budějovice
  • IČO: 750 00 709
  • REDIZO: 650032128
  • Ředitel: Mgr. Jakub Jareš
  • Telefon: 603 561 874
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Bankovní spojení: 51-8908330217/0100

 

Kontakty na pedagogický sbor

1. stupeň

Telefon: 731 513 115

Jméno Třídnictví / předměty e-mail
Mgr. Markéta Beránková 4. ročník Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   
Mgr. Jana Šebestová 5. ročník Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jana Opluštilová 3. ročník Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Mgr. Bc. Iveta Michalicová 2. ročník  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Edita Cibulková 1. ročník Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Tomáš Kotal AJ, HV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Nikola Malá AJ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Barbora Šedivá AJ, zástupce ředitele Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
2. stupeň

Telefon: 604 273 763

Jméno Třídnictví / předměty e-mail
Mgr. Jana Krchová 8. ročník / M, FY Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Markéta Prokopová Koubová 9. ročník / ČJ, D, HV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Táňa Kozáková 6. ročník / M, PŘ, INF Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Valerie Turková ČJ, OV, VV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Veronika Jaklová 7. ročník / CH, PŘ, Z Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Nikola Malá AJ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Lucie Hoffmanová AJ, NJ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Veronika Vacikarová  TV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Barbora Šedivá NJ, zástupce ředitele Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jakub Jareš TV, ředitel školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Školní družina

Telefon: 604 273 927

Jméno  Oddělení e-mail 
Dana Hüttnerová 1. ročník Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Gabriela Pechková 2. ročník Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Tomáš Kotal 3. až 5. ročník Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Hospodářka školy

Alena Vlčková, DiS, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 603 571 780

 

Účetní školy

Ing. Renata Švambergová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Školní jídelna

Markéta Balounová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 604 274 589

Bankovní spojení: 51-8908370227/0100

Poštovní adresa: Šindlovy Dvory 80, 370 01 České Budějovice

 

Pověřenec pro zpracování osobních údajů

Milada Vopálková, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 607 513 620

 

Šindlovy Dvory 40, 370 01 České Budějovice

603 561 874

reditel@zssindlovydvory.cz

Užitečné odkazy

SmartClass

smartclass s

smartclass t

Projekty

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony II

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony III