Dana Hüttnerová

Vážení rodiče, žáci,

39, toto číslo je počet let, které paní vychovatelka Dana Hüttnerová pracovala na jedné škole. Je velkým štěstím, že se Danuška rozhodla strávit svou pedagogickou kariéru právě na naší škole. Po tuto dlouhou dobu zde zajisté zažila mnohé. Prošlo jí rukama několik generací a mnohdy učila nejen rodiče, ale i jejich děti.

Jsem moc rád, že jsem se s touto energickou dámou mohl setkat a spolupracovat s ní. Vidět jí v práci, kterou odváděla vždy na 100%, vidět usměvavé děti, vidět nepřeberné množství her, které vždy pohotově zařadila do společných činností. Slyšet její vlídná i přísná slova, pokud bylo potřeba.

Přeji Vám pevné zdraví a zasloužený odpočinek nejen o prázdninách.

Danuško děkuji Vám jménem celé školy za celoživotní práci a za vše, co jste předala stovkám malých žáků, kteří měli tu možnost se s Vámi setkat.

Jakub Jareš

IMG 2663 IMG 2666 IMG 2671

Šindlovy Dvory 40, 370 01 České Budějovice

603 561 874

reditel@zssindlovydvory.cz

Užitečné odkazy

SmartClass

smartclass s

smartclass t

Projekty

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony II

ZŠ Šindlovy Dvory - Šablony III

narodni plan obnovy