Rozloučení s předškoláky

Ve čtvrtek odpoledne 13.6. jsme se již tradičně loučili s našimi předškoláky, kterých je letos šest. Přišlo se podívat velké množství rodičů, prarodičů, sourozenců a známých, takže třída doslova praskala ve švech. Děti začaly tentokrát neobvykle příchodem na znělku – „Růžový panter“, což všechny přítomné náramně pobavilo. Poté následovalo skoro hodinové pásmo básní, písní, tanečků, hry na Orffovy nástroje, ve kterém děti předvedly, jak velké množství textů a k tomu pohybů se musely naučit. Na závěr vystoupili předškoláci se svou vtipnou básničkou a poté už jim byla paní učitelkou Pitrovou předána gratulace a kniha s věnováním. Také pan starosta Král popřál předškolákům úspěšný vstup do 1.třídy a předal jim drobné dárky. A jak se říká – to nejlepší nakonec. Paní učitelka Pitrová upekla dětem krásný a velký dort, na kterém si pochutnaly nejen děti, které chodí do naší školky, ale i jejich sourozenci a na všechny se dostalo. Tak, milí školáci, ať se vám daří!