Únor ve školce

I když byl únor kratším měsícem než ostatní, my jsme toho ve školce stihli opravdu hodně. Vyráběli jsme zajíčky z pruhů barevných papírů, stříhali, malovali a tiskali kočičky pomocí prstíků, procvičovali jsme geometrické tvary, znalost pravé a levé strany, číselné posloupnosti, sestavovali části těla do celku(šáša), procvičovali jsme postřeh, prostorovou orientaci, znalost barev, a to je jen zlomek našeho snažení. Také jsme denně cvičili např. s obručemi, stuhami, molitanovými válečky, míči … a hráli spoustu pohybových her. Procvičili jsme jaké chování je dobré a jaké špatné, procvičili hygienické návyky formou hry a sami jsme dokázali zahrát pohádku O kůzlátkách a postavit si k tomu z kostek kulisy.

Také jsme shlédli pohádku divadla Divoloď – Šaškova škatulka a úplně nejraději jsme byli, když nás ve školce opět navštívil pejsek Bueno a fenka Růženka a také koťátko, které zatím na své jméno čeká. Nyní už se těšíme na návštěvu Bejby café – herny a hopsária v Českých Budějovicích.

020 024

036 049