Leden ve školce

V měsíci lednu jsme opět nezaháleli. Vyrobili jsme si různé druhy sněhuláků – např. vystřiženou spirálu, velkého sněhuláka malovaného temperou s dolepenými sněhovými vločkami, sněhuláka z kosmetických tamponků ad. Také jsme probrali jednotlivá roční období, rozvíjeli postřeh a slovní zásobu, prováděli grafomotorické cviky, naučili se novou písničku – Eskymáci, už s doprovodem nových kláves. Naše práce nyní zdobí obecní úřad v rámci akce „Ukaž talent“. Také nás navštívilo divadlo s pěknou pohádkou a vyrobili jsme si svíčky ze včelího vosku – tzv. hromničky. Popovídali jsme o naší planetě – jak se kde žije, která zvířata žijí na jakém kontinentu, proč a jak jsou k tomu uzpůsobena a v rámci toho jsme vyrobili krásné tučňáky. A samozřejmě denně cvičíme a utužujeme si tak své zdraví. Nyní už se těšíme a začínáme pomalu připravovat na masopustní maškarní karneval, který proběhne v pátek 9. 2. 2024 v 9h.

001 004 009 

018 026