Vánoční besídka

V úterý 19.12. 20023 v 15 h. se uskutečnila už tradiční vánoční besídka, na kterou se každoročně všichni těšíme a nejen my, ale i rodiče. Také byla třída plná k prasknutí. Děti už od září pilně trénovaly a učily se písně, básničky, tanečky a nemohly se dočkat, až budou zdobit stromeček a hlavně, co všechno jim Ježíšek nadělí. Skutečně se i ty nejmenší moc snažily a všichni svou básničku samostatně řekly do mikrofonu. Proto je taky neminula zasloužená odměna a Ježíšek jim krásné dárky opravdu nadělil. Než si je děti všechny rozbalily, prohlédly a vyzkoušely, rodiče si zatím poseděli u kávy, čaje a cukroví a společně si popovídali. Také školku jsme k této příležitosti měli krásně vyzdobenou převážně výrobky dětí. Nyní nastala krásná zima a my už si užíváme zimní radovánky.

036 047

057 060