Podzim končí, zima přichází

Tak jsme se pomalu rozloučili s podzimem a je tady advent a sním pořádná sněhová nadílka. Ve školce už se pilně připravujeme na vánoční besídku, která proběhne 19.12. 2023 v 15h. Učíme se písně, básničky, tanečky a na to, kolik musíme zvládnout textu, už nám to opravdu moc pěkně jde. Také denně cvičíme a tužíme svaly např. při cvičení na žebřině a s různým nářadím a pomůckami.

Nedávno jsme navštívili adventní trhy v Českých Budějovicích, vylezli jsme na dřevěnou rozhlednu, abychom viděli vše pěkně z výšky, prohlédli si úplně nový dřevěný betlém s postavami v životní velikosti, vyfotili se u nových chaloupek (stánků) a také před nádhernou jedlí z Kališť u Č.B., která letos zdobí náměstí.

Dále nás navštívilo divadlo KOS s pohádkou Šaškova škatulka a také jsme uspořádali v naší školce náš již tradiční adventní minitrh, kde si mohou po celý advent zakoupit rodiče s dětmi naše výrobky a utržené peníze pak poslouží výhradně pro děti z MŠ. V nejbližší době nás ještě čeká pečení vánočního cukroví, poslech a zpěv koled, hodně tvoření a výše zmíněná vánoční besídka.