Zprávičky z naší školičky

Drakiáda

První školní akce spolu s Vámi - s rodiči. Děti se po celý den moc těšily, Drakiáda byla vlastně celodenní téma. 25. 9. 2019 (středa) byl moc krásný den, trochu bezvětří, ale to nevadilo.

Komplikace nastaly, když jsme se vydali nahoru na kopec. Začíná pršet. To nás ale nezastaví, a tak nadšeně cupitáme nahoru. Chceme přeci pouštět draky děj se co děj.

Nadšení nás opouští krátce po příchodu na místo konání. Déšť sílí, je zima. Pár odvážných rodin zkouší nechat svého draka proletět, ale bohužel. Je rozhodnuto, jdeme domů. Posilníme a odměníme odvážné jedince čokoládovou tyčinkou – doplnit sílu a rychlé cukry.

Sice nám nepřálo počasí, ale byl to zajímavý zážitek. Příští rok bude snad počasí na naší straně a prohlédneme si všechny ty krásné dráčky, jak se třepetají na nebi.

Všem děkujeme za účast a neutuchající nadšení.

Fotografie z akce naleznete zde.

Lucie Makovcová