Ve středu 25.3. si přišli rodiče do naší školky užít s dětmi tvořivé odpoledne. Vznikly krásné výrobky z keramiky podle vlastní fantazie. Doufáme, že si to všichni užili a budeme se těšit, až se výrobky upečou v keramické peci a budou tvořit u dětí doma velikonoční výzdobu.




