Zprávičky z naší školičky

Lukostřelba

Paní Vranovská ze třídy Hvězdiček nám domluvila ukázku lukostřelby. Ve čtvrtek 19. září jsme se vydali okolo rybníku na lukostřeleckou louku, kde na nás už čekal pan Petr Čížek.

Na louce byly připravené terče, pan Čížek přivezl i makety zvířat, které představovaly cíl střelby. Řekl nám něco o tomto sportu, z čeho se luk a šípy vyrábí, jak se používají a předvedl i míření a střelbu na cíl. Starší děti i paní učitelky si mohly samy vše vyzkoušet.

Moc paní Vranovské i panu Čížkovi děkujeme za krásné dopoledne a možná, že se časem z některých z našich dětí stanou vášniví a zkušení lukostřelci

Fotografie ze zdařilého dopoledne naleznete zde.

Iva Čechová