Zprávičky z naší školičky

Návštěva v 1.třídě

Ještě před prázdninami se starší děti vydaly podívat do školy na to, co všechno je čeká od září. Prohlédli jsme si vybavení třídy prvňáků a překvapilo nás, co už všechno děti umí. Nejprve se děti předvedly s matematikou – zahrály si početní hru Rybníček a Řetěz na správné sčítání a odčítání a taky v pracovním sešitě hledaly početní chyby ufonů. Na interaktivní tabuli jsme pracovali společně – skládali jsme písmenka k sobě a hledali skrytá slova. Na závěr nám prvňáci zazpívali písmenkovou písničku, kterou trénují na besídku. Děti ze školky viděly, že škola je super zábava a moc se na září     a na své jedničky těší.

Fotografie naleznete zde.

                                                                                                      Petra Vydrová

Additional information