Zprávičky z naší školičky

Brigáda na zahradě

I když se v sobotu 27.4.2019 obloha na nás mračila, nám to ani trochu nevadilo, a již v 8 hodin jsme se s úsměvem sešli na zahradě mateřské školy. Rozdělili jsme si úkoly a hned se pustili do práce – shrabali jsme zahradu, vybudovali nový záhonek na bylinky a zeleninu u Hvězdiček, namalovali na chodníky dva skákací panáky, uklidili domečky na hračky, upravili ostrůvek u Hvězdiček, vyčistili okapy a zkontrolovali stav střechy, upravili dopadovou plochu průlezky u Sluníček, natřeli domeček a průlezky, odstranili jsme trsy okrasné trávy i s kořeny / a že to dalo tatínkům zabrat J / a také jsme zahájili opravu oken v domečku.                                                         

Všem pracantům MOC a MOC děkujeme !!!    

Fotografie naleznete zde.

                                                                                                Petra Vydrová                                                                                                                                                

Additional information