100 let republiky

A je to tady,

už hezkých pár týdnů se mluví o výročí republiky a dozvuky toho zápalu je cítit ještě teď. K této příležitosti jsme si připravili program pro děti z prvního stupně. Nechal jsem na dětech, aby se s úkolem popasovaly a připravily stanoviště a úkoly.

Děti se pasovaly s nadšením. Radostně se vrhly do víru věcí a zodpovědně vedly svá stanoviště, aby bylo vše, jak má být. Naši malí kamarádi byli nadšení, že se nemusejí učit a snad si to i užili.

Nebudu se tady rozepisovat o stanovištích, takový článek by Vás nudil, ale můžu Vám říct, že když jsme projekt reflektovali, byly děti značně chápavější k naší učitelské profesi, neboť si s některými dětmi užily, jak se říká, své. I tak z nich čišela spokojenost a uvolnění a hlavně nadšení z něčeho, co nezažijí každý den.

Děkujeme všem zúčastněným,

přeju pěkný podzim,

Tomáš Kotal

Additional information